Ezoteryka Nowej Ery

4 oznaki, że pomagasz ludziom swoim światłem i wibracją

4 oznaki, że pomagasz ludziom swoim światłem i wibracją

Kiedy znajdujesz się w dużym strumieniu wibracji o wysokiej częstotliwości, Twoje serce jest wypełnione prawdziwą miłością, a Ty przekazujesz ją ludziom wokół siebie. Możesz być zaskoczony, jak różna będzie ich reakcja na Ciebie. Sprawdź, jakie są 4 objawy tego, że pomagasz innym swoim Światłem.

Odtrącenie

Ludzie, którzy są głęboko zanurzeni w planie materialnym iluzji otaczającego świata, nie mogą wytrzymać Twojego Boskiego Światła i zaczynają doświadczać gniewu oraz irytacji. Są negatywnie nastawieni, atakują Cię. Musisz być na to przygotowany i zapewnić sobie ochronę energetyczną. Przede wszystkim nie zrażaj się ich nieprzychylną postawą, ale spójrz na nich, jak na osoby potrzebujące. Twoja Energia przenika do ich najgłębszych poziomów i usuwa stamtąd cały brud. Dajesz im możliwość wypełnienia się Nową Energią.

Oczyszczenie

Drugi przykład reprezentują ludzie, którzy mają niższe wibracje, a Ty swoją obecnością oczyszczasz ich i wznosisz na Wyższy Poziom. W Twoim towarzystwie może im się chcieć spać, mogą odczuwać lekkie zawroty głowy, mieć rozstrój żołądka czy kaszel. Jest to całkowicie normalne.

Inkarnacja

Zwróć uwagę na to, ile nowych dusz inkarnuje tutaj na Ziemi. By ruszyć w dalszą drogę, potrzebują one przebywać w miejscach akumulacji Wysokich Energii. Siła, którą czerpią, może pochodzić właśnie od Ciebie. Wysokie Strumienie Wibracji często przekazują dalej rodzice, dziadkowie, bliscy, krewni, a nawet sąsiedzi.

Zmiana

Kiedy kierujesz Energię Miłości do konkretnej osoby, będziesz widzieć, jak zmienia się na Twoich oczach. Choć z początku może się opierać, to z czasem ulegnie, jeśli tylko Ty zachowasz w sobie swoje wewnętrzne Światło i bezgraniczną miłość. Wszystko zależy od Ciebie, od Twojej Siły Ducha. Utrzymuj w sobie to przekształcające Światło tak długo, jak to możliwe, ponieważ nikt nie może oprzeć się Twojej Miłości. To bardzo potężna, niezwyciężona Siła.

Leave a Comment