Ezoteryka Nowej Ery

Czym są Nowe Energie i jak działają w Tobie?

Czym są Nowe Energie i jak działają w Tobie?

Chyba każdy z nas czuje i wie, że żyjemy w czasach zmian. Zmienia się świat, zmienia się ludzkość. Siły Wyższe przychodzą ludziom z pomocą i dają Nowe Energie. Czym one są, jak je w sobie odkryć i co pozytywnego wnoszą w nasze życie?

Co to jest Nowa Energia?

Nowa Energia to energia zjednoczenia, wzrostu samoświadomości i miłości. To energia, która zamanifestuje Twoją intencję oraz pomoże Ci usłyszeć w sobie dźwięk Boskich Energii. Pozwala “odkryć Boga w sobie” i zakończyć własną niewolę.

Nowa Energia wcale nie musi wnosić nowej wiedzy, umiejętności czy zdolności. Ona tylko otwiera w Tobie to, co już istnieje w Twoim wnętrzu. Twoje zadaniem polega zaledwie na tym, by otworzyć jej drzwi do siebie, a w zamian za to Nowa Energia otworzy Ci drzwi do skarbca obfitości. Dzięki temu odkryjesz na nowo swój wewnętrzny rdzeń osoby, zobaczysz więcej i zwiększysz swoje możliwości tworzenia. 

Co się zmieniło w świecie Nowych Energii?

Energie, o których mowa, istniały od zawsze. Nowość polega na tym, że wcześniej były dostępne tylko dla nielicznych, dla wybranych. Obecnie stają się własnością szerokich mas, a dostęp do nich nie jest ograniczony tylko do osób o wyższym poziomie świadomości. Wynika to z ogólnego wzrostu wibracji i świadomości Planety oraz wejścia w nowy etap cyklu Galaktycznego.

Może Ty również od jakiegoś czasu czujesz zwiększoną intuicję? Twoje uzdrowienie mogło zstąpić na Ciebie zupełnie spontanicznie, na wiele sposobów. Dobrym przykładem jest film “Sekret”, po którego obejrzeniu wiele osób zostało oświeconych. Czy Ty również już kroczysz tą drogą? 

Leave a Comment