Ezoteryka Nowej Ery

Efekty i korzyści sesji energetycznych

Efekty i korzyści sesji energetycznych

Każdy człowiek posiada swoją unikatową „przepustowość”, czyli ilość przyjmowanej energii w jednostce czasu. Jej rozmiar zależy od osobistych doświadczeń oraz praktyk życiowych i jest podarowany nam w dniu narodzin. Niestety mechanizm ten nie zawsze działa prawidłowo, a my tracimy kontrolę. Życie staje się nieuporządkowane, wpadamy w nałogi, cierpimy na bezsenność. Jak pomóc sobie, gdy spada energia życiowa? Jak ruszyć z miejsca i zmienić to, co nas spotyka? I jak osiągnąć to dzięki sesjom energetycznym?

Jak działają sesje energetyczne?

Proces doskonalenia duszy polega na uświadomieniu i zrozumieniu błędów oraz pomyłek, które popełniliśmy przechodząc przez proces karmiczny. Podczas sesji operator otwiera kanały energetyczne, co prowadzi to do zharmonizowania ciała fizycznego, odbudowy biopola, a tym samym uzdrowienia Istoty ludzkiej. Pracując z ciałem eterycznym, uwalniasz się od szkodliwych nawyków, np: nadużywania alkoholu, papierosów, narkotyków czy obżarstwa. Pozbywasz się lęków, obaw, strachu, różnych fobii i zapamiętanych uraz, krzywd, żalów.

Jak zacznie zmieniać się Twoje życie?

Rozpoczynając serię sesji energetycznych, w Twoim życiu zaczną zachodzić małe i duże zmiany. Ich przewodnikiem stanie się energia, która skieruje oczy duszy na centrum problemu. Niektóre sytuacje bądź relacje pójdą we właściwą stronę, a inne w naturalnym procesie pogorszą się. Wiele rzeczy, które wcześniej były zakazane lub ukryte, teraz zaczną się pojawiać, a inne wręcz przeciwnie, znikną. Świat emocjonalny zacznie transformować, a Ty otrzymasz tyle energii, ile Twój poziom rozwoju jest w stanie przyjąć. Bądź przygotowany na ten okres zmian, który zaowocuje stabilizacją i poczuciem głębokiego spokoju.

Jak sesje energetyczne wpłyną na Ciebie?

  • nauczysz się świadomego życia
  • rozwiniesz umiejętność akceptacji siebie, innych ludzi i świata
  • otworzysz swoje źródło bezwarunkowej miłości – Centrum Duszy i Serca
  • zdobędziesz zaufanie do Wszechświata i nauczysz się żyć z nim w błogiej harmonii
  • połączysz się z Wyższym Ja oraz zrozumiesz swoją Duszę
  • zaczniesz praktykować medytację do pracy z energią i sesje samouzdrawiania
  • rozpoczniesz pracę z centrami energetycznymi i czakrami
  • połączysz w harmonii wszystkie swoje sfery życia
  • zaczniesz wyznaczać i osiągać Twoje cele oraz pragnienia
  • przepełni Cię zdrowie, witalność i energia

Od czego zależy efekt sesji energetycznych?

Dzięki sesjom energetycznym masz możliwość doskonalenia siebie, swoich struktur energetycznych, poprawy postrzegania świata i warunków swojego życia mentalnego. Regularne uczestnictwo w spotkaniach jest bardzo ważne, tak samo jak poziom Twojego zaangażowania w uzdrowienie. To, co odkryjesz dzięki sesjom, otworzy Ci drogę do świadomego życia – Twoim zadaniem będzie wykorzystać całą tę wiedzę w praktyce, by nie pozostawać w miejscu. Od Ciebie również zależy, na jak głęboką prawdę o świecie jesteś gotowy i które kanały będą najbardziej rozwijające, uzdrawiające i pozwalające osiągnąć upragnioną harmonię w “tu i teraz”.

Leave a Comment