Ezoteryka Nowej Ery

Energia na dostatek finansowy

CO TO JEST MATRYCA PIENIĘDZY ?

Każdemu człowiekowi przysługuje prawo do swobodnego wyboru i podejmowania decyzji. Zachodzące w naszym życiu wydarzenia zależą od tego, w jaki sposób korzystamy z tego prawa i czy w ogóle z niego korzystamy.

Każda pojawiająca się sytuacja w naszym życiu ma wiele różnych rozwiązań. Wybory, których dokonujemy, zależą od tego, jak dobrze znamy siebie, czy podejmujemy decyzje świadomie, czy też oddajemy się przypadkowi, płynąc z prądem.

Niestety często nie udaje nam się osiągnąć swoich celów, nie otrzymujemy tego, o czym marzyliśmy. Głównymi powodami, które utrudniają realizację naszych aspiracji są: ograniczające przekonania powstałe w dzieciństwie, rodowa lojalność, blokady psychologiczne, lęki. Także barierą między naszym ograniczonym logicznym umysłem, a mądrą podświadomością, zawierającą odpowiedzi na wszystkie pytania są nasze cechy osobowości, takie jak: lenistwo, wątpliwości, niepewność, itp.

Kolejną blokadą są nasze fizyczne ciała i materialny świat, który funkcjonuje na niskich wibracjach. Na tym poziomie naszego rozwoju musimy przeprowadzić wiele fizycznych działań, dołożyć starań, aby uzyskać wynik, wyczekiwany efekt.

Aby być twórcami naszej rzeczywistości, to musimy nauczyć się pracować ze światem wysokich wibracji, światem pomysłów, pragnień, myśli.

Każdy obiekt rodzi się tutaj, na poziomie wysokich wibracji, a dopiero potem przejawia się na płaszczyźnie fizycznej.

Nasze wszystkie wyobrażenia o pieniądzach, materialnych błogosławieństwach, dobrobycie tworzą matrycę pieniądza. U niektórych osób matryca ulega zniekształceniu z powodu ograniczających przekonań, bloków i lęków, rodowych programów.
Człowiek będzie mógł cieszyć się obfitością wszechświata, gdy uleczy obszary problemowe i wyrównana swoją matrycę pieniądza.

Energia obfitości wejdzie w twoje życie gdy oczyścisz swoją matrycę pieniężną z całego nagromadzonego negatywu różnego pochodzenia.

Pracując z matrycą wyeliminujesz przeszkody na drodze do osiągnięcia dobrobytu i sukcesu.

Po wypracowaniu swojej matrycy pieniężnej, możesz stworzyć nowy porządek finansowy w twoim życiu. Otrzymasz wiedzę jak gromadzić i kompetentnie dysponować zasobami pieniędzy i własności. Energia nakieruje Cię jak wybrać dochodowe projekty do inwestowania pieniędzy, a także jak czerpać przyjemność z działalności przynoszącej zysk. Matryca otworzy możliwości, aby tworzyć źródła pasywnego dochodu.

Twoja zaktualizowana Matryca pieniędzy, oczyszczona z negatywnych wpływów i ograniczeń, stanie się potężnym magnesem dla przyciągania pieniędzy i dóbr materialnych.

  • Energia kanału usuwa negatywność, która tworzy blokady i przeszkody na...

    800,00
  • Energia kanału ma na celu przyciągnięcie szczęścia, szczęścia we wszystkich...

    800,00
  • Delikatna, spokojna energia oczyszcza i rozszerza Twój POTOK OBFITOŚCI. Płyną...

    500,00