Ezoteryka Nowej Ery

Kryzys ozdrowieńczy

Kryzys ozdrowieńczy

Podczas terapii energetycznej lub konfiguracji kanału często dochodzi do kryzysu ozdrowieńczego. Choć z początku jego objawy mogą wydawać się niepokojące, to proces oczyszczania prowadzi do usunięcia z organizmu toksyn i wyleczeniu ukrytych chorób. Zobacz, no co warto być przygotowanym!

Co to jest kryzys ozdrowieńczy?

Kryzys ozdrowieńczy to proces detoksykacji organizmu w wyniku przebudowy struktur energetycznych. Występuje bardzo często podczas niekonwencjonalnych metod leczenia i świadczy o tym, że zostały one przeprowadzone prawidłowo, a stan zdrowia poprawia się. W tego typu terapiach kluczem do wyzdrowienia jest skłonienie organizmu do samodzielnej walki z chorobą.

Czym jest detoksykacja?

Podczas kryzysu leczniczego wiele toksyn uwalnia się z tkanek organizmu i przedostaje się do układu krążenia w celu ich eliminacji. To proces oczyszczania się z wibracji o niskiej częstotliwości, które nagromadziły się w wyniku stresu i napięcia nerwowego, m.in. na skutek działania obciążających programów na poziomie podświadomym.

Jak wygląda proces oczyszczania?

Kryzys ozdrowieńczy może pojawić się tuż po rozpoczęciu sesji uzdrawiania, pozytywnej zmianie stylu życia, zastosowaniu innej diety czy nowej dyscypliny duchowej.

W dużej mierze zmiana jest uwarunkowana poziomem wrażliwości danej osoby. Brak symptomów oczyszczania się organizmu wskazuje na wysoki stopień skażenia i wróży staranną oraz ciągłą pracę nad stopniowym usuwaniem blokad.

Oto najczęstsze objawy kryzysu ozdrowieńczego:

Dobrze wiedzieć:

Jakie są rodzaje kryzysów ozdrowieńczych?

Detoks fizyczny – najprostszy z rodzai oczyszczania, w porównaniu z detoksem emocjonalnym czy psychicznym. W tym przypadku stan fizyczny może się przejściowo pogorszyć, np. zaczynamy chorować. Dzieje się tak przez spadek odporności lub zaostrzenie się przewlekłego bólu. Układ limfatyczny jest przeciążony nagromadzonymi przez lata toksynami, które nie mają swojego ujścia. W wyniku sesji energetycznej następuje otwarcie kanału, przez który organizm oczyszcza się.

Detoks emocjonalny – wiąże się z uwolnieniem nagromadzonych negatywnych emocji. Kryzysy te mogą wyrażać się we łzach, wybuchach złości i irytacji, spontanicznych drganiach konwulsyjnych. Kiedy oczyszczenie następuje na poziomie emocjonalnym, wokół nas mogą powstać konflikty z powodu zwiększonej, negatywnej wrażliwości i poczucia niestabilności. Musisz wtedy dać sobie wolę płakania lub krzyczenia, musisz wyrazić wszystkie emocje. Postaraj się w tym momencie zaakceptować siebie takim, jakim jesteś. Zrozum, że sam wybierasz, jak traktujesz siebie i innych. Nie potępiaj się, nie myśl o tym, jak bardzo jesteś zły. Obserwuj siebie i nie walcz ze sobą.

Detoks psychiczny – kiedy detoksykacja zachodzi na poziomie ciała mentalnego mogą nas ogarnąć łańcuchy nieustannych myśli, tzw. „myśli w okrągłym tańcu”. Najlepszym lekarstwem w tym przypadku jest medytacja, a jeszcze lepiej – medytacja w naturze.

Jest jeszcze jeden rodzaj kryzysów – kryzys korekty rzeczywistości.
Korygując pewne negatywne aspekty swojej osobowości, pozbywając się negatywnych emocji, zmieniamy swoje przeznaczenie. Czasami po przejściu terapii możesz w szybki sposób przepracować różne sytuacje swojego życia. Dlatego zwracaj szczególną uwagę na wydarzenia, które przytrafią Ci się w tym okresie. One często pokazują błędy, które należy zrozumieć i poprawić. Czasami to Wyższe Siły są zmuszone zniszczyć to, co masz teraz, Twoją obecną rzeczywistość, aby zbudować Ci nowe, radykalnie odmienne życie od poprzedniego. Obrażanie się, złość, nienawiść w takich momentach są bardzo niebezpieczne! Mogą nawet zredukować całą Twoją pracę do zera.

Leave a Comment