Ezoteryka Nowej Ery

Po co Ezoteryka Nowej Ery

Po co Ezoteryka Nowej Ery

Radek: Iwonko udało się uruchomić portal Ezoteryka Nowej Ery, można na nim wybrać kanały do inicjacji, czy osoby sobie z tym poradzą?
Iwona: Kanały na portalu są podzielone na grupy, Na dostatek finansowy, na oczyszczenie energetyczne, na oczyszczenie karmy rodu, energie pomagające w uzdrowieniu.
R: NO dobrze, ale skąd osoba która nie miała kontaktu z energią ma widzieć co wybrać?
I: Osoba mająca kontakt z portalem intuicyjnie podejmie dobrą decyzję, co do wykorzystania energii z określonych grup.
R. Czyli to jest portal dla zaawansowanych?
I: nieeee, to nie jest dla zaawansowanych, to jest portal dla ludzi których świadomość jest na trochę wyższym poziomie niż reszty osób.
R. Ale powiedziałaś żeby kierować się intuicją przy wyborze kanału, przecież nie wszyscy mają rozbudzoną inicjuję?
I: A teraz cię zaskoczę, każdy ma rozbudzoną intuicję, tylko nie potrafi jej słuchać, bowiem logika i przemyślenia, zagłuszają prawdziwe podpowiedzi intuicji.
R. To co w takim razie z osobami, która mają zagłuszoną inicjuję, czy one nie podejmą złej decyzji?
I: Absolutnie nie, Ponieważ jest zasada, że każda decyzję jest dobrą decyzją. Jedna decyzja jest lekcją druga decyzja jest nagrodą. Więc nie ma złych decyzji. Tylko i wyłącznie strach powoduje wybryki umysłu.
R. Iwonko, a czemu są na portalu takie dziwne oznaczenie SR-1 i tak dalej, nie można było normalnie nazwać kanału energetycznego?
I: Te oznaczenia to skróty pełnych nazw. Pełną nazwę dostaję się w momencie inicjacji.
R: A dlaczego nie ma pełnych nazw?
I: Dlatego że na ten portal będą wchodzili przeróżni ludzie, dużo też jest takich ludzi, którzy w sposób bardzo nieodpowiedzialny używając pełnych nazw kanału, mogą na siebie sprowadzić nieprzyjemności.
R: A dlaczego inicjacje czy zabieg w te energie jest taki drogi?
I: Cena za inicjacje lub zabieg wiążę się z tak zwanym energobalansem, czyli prawidłową wymianą energii, pomiędzy operatorem a pacjentem. W przypadku zachwiania równowagi energetycznej, jedna albo druga strona traci. Zgodnie z prawami wszechświata.
R: Ale przecież Ibuprom kosztuje 20 zł za paczkę, czy nie może to tyle samo kosztować?
I: Nie może, bo Ibuprom kupujesz stale, a inicjacje masz raz na całe życie i już do końca możesz otwierać, korzystać z tego rodzaju energii. Ibuprom usuwa skutek na niedługi czas, a te energie usuwają „przyczynę” bólu, braku dostatku finansowego, choroby, niepowodzeń , itd.
R: Iwonko, dlaczego taka nazwa Ezoteryka Nowej Ery?
I: Uuuuuu, to jest dłuższy temat rozmowy. Ezoteryka była zawsze, jest to nazwa obszaru który był niezbadany, niewidzialny i bardzo tajemniczy, dlaczego nowej ery? Bo ezoteryka ery poprzedniej to szamanizm, tarot, szeptuchy, magia i inne. A Ezoteryka Nowej Ery to korzystanie z czystej technologii energii przekazanej nam przez cywilizacje, które już w sposób bardzo widoczny zaczynają pomagać w wyjściu naszej planety w inny wymiar.
R. Dziękuję za rozmowę
I: Dziękuję. Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Leave a Comment