Ezoteryka Nowej Ery

Sesje energetyczne vs. pieniądze

Sesje energetyczne vs. pieniądze

Rozpoczynając pracę z Energią wiele osób dziwi się, dlaczego sesje nie są bezpłatne. Istnieje wiele powodów, wobec których korzystanie z takich usług za darmo jest wręcz niebezpieczne. W tym artykule dowiesz się, jaką rolę odgrywają pieniądze w procesie zmiany Twojego życia.

Poddając się sesjom energetycznym, konfiguracji, czy inicjując kanały energetyczne, zmieniamy całkowicie swoje życie. Zrzucamy szereg obciążeń. Każda stawka wymiany energii w tym względzie jest symboliczna. Tak naprawdę idąc po poradę lekarską, płacisz i nie dostajesz nic w zamian – poddając się sesjom energetycznym, zyskujesz życie, prawdziwe życie.

Najczęstsze pytania i oskarżenia, jakie padają w stronę nauczycieli to:

Wszystkie te wątpliwości są jak najbardziej uzasadnione. Świat wokół nas, wszystkie energie, wszelkie informacje, nawet nasze ciała fizyczne, my sami jako Dusze składamy się z Boskiej Energii. Ona nie należy do nas, lecz odkąd Dusza wcieliła się w świat materialny, otrzymała w posagu umysł, inteligencję, ego, ciała subtelne i fizyczne.

Czy Twoje podejście do Energii jest konsumpcyjne?

Rozejrzyj się. Świat wokół nas, a raczej świat ludzi jest niedoskonały. Świadomość większości osób jest daleka od Boskości, a nasze działania nie zawsze są poprawne z punktu widzenia Praw Wszechświata, miłości i harmonii.

W świecie Energii sytuacja wygląda bardzo podobnie. Jest wielu ludzi o konsumpcyjnym podejściu, którzy nie doceniają lub po prostu nie rozumieją tego, co otrzymali. Nie zdają sobie sprawy, że systemy energetyczne i inne systemy to rodzaj Boskiej Energii, który należy traktować z szacunkiem i czcią. Mówią: “najpierw wypróbujemy, a potem zapłacimy”.

Przykładowo w niektórych systemach energii wykorzystywane są święte symbole, a inicjacje prowadzą sami Wniebowstąpieni Nauczyciele w Eterycznych Świątyniach. W początkowej fazie niektórzy ludzie nie potrafią w sposób subtelny i wrażliwy dostrzec tej niezwykłości. Ich postrzeganie nie przyjmuje tej informacji i percepcji pozazmysłowej. Nie oznacza to wcale, że tak się nie dzieje.

Opłata pieniężna za konfigurację albo za pracę Energią jest rodzajem filtra, który odsiewa wszystkich nieprzygotowanych ludzi, nastawionych na konsumpcję. Jak pokazuje doświadczenie Mistrzów, filtr sprawdza się znakomicie, bo pieniądze są bardzo cenione w świecie materialnym.

Dlaczego branie za darmo jest niebezpieczne?

Nie każdy jest gotów coś dać, ale jest wielu, którzy chcą otrzymać dobra całkowicie za darmo. Osoby te łamią prawo wymiany Energii. Pozostają w karmicznym długu wobec Mistrza, a co najgorsze nie cenią ani otrzymanej Energii, ani jej Przewodników. Zapychają w ten sposób kanał energetyczny nieczystymi myślami i stają się dłużnikami.

Jeśli nie oddajesz tego, co jesteś winien, Wszechświat sam zaprowadzi harmonię w Twoim życiu. Jest wiele przypadków, kiedy po otrzymaniu konfiguracji za darmo, ludzie stracili coś w życiu, niekoniecznie w sferze materialnej. Wszechświat z pewnością zrekompensuje Mistrzowi brak zasilania i odbierze Odbiorcy nadwyżkę energii.

Jak mówi stare rosyjskie prawidło: “Bezpłatnie, znaczy płaci diabeł”.

Jak wygląda perspektywa Mistrza?

Mistrzowie otrzymują systemy energetyczne, współpracując ze swoimi Przewodnikami Duchowymi poprzez channeling oraz jasnowidzenie. Interakcja z Istotami Światła kosztuje Mistrza pewną duchową i energetyczną czystość, ponieważ Najwyższe Siły nie będą współpracować z samolubnymi, duchowo nieczystymi ludźmi. Pieniądze nie są więc dla Mistrzów głównym wyznacznikiem. Oni po prostu doskonale wiedzą, że wymiana Energii oraz zasady karmiczne powinny być przestrzegane. W dodatku każda praca musi i ma prawo do wynagrodzenia. Mistrz poświęca swoją energię i wolny czas na pracę z ludźmi. Pieniądze są potrzebne na rozwój duchowy, książki, szkolenia, seminaria.

Dlaczego ceny różnią się w zależności od kanałów?

Każdy kanał ma swój własny limit energii. Zwykle, im bardziej zaawansowany system, tym wyższa cena, ponieważ nakłada na Mistrza większą odpowiedzialność. Zdarza się również, że wielu Mistrzów, którzy zaniżają ceny lub przeprowadzają sesje za darmo, zaczyna mieć materialne problemy w życiu. Jeśli ktoś naprawdę potrzebuje konfiguracji energii, a nie ma pieniędzy, Siły Wyższe z pewnością się tym zajmą. Wystarczy prosić z głębi Serca, a pojawią się rozwiązania. Jest to zweryfikowane przez setki praktyk. Każdy, kto pragnie energii, bez wątpienia ją otrzyma.

Zobacz, co mówią dawni mistrzowie o prawie kompensacji Energii:

Wierzę, że pewnego dnia na Ziemi ludzie znów będą kierować się Boskimi Prawami. Ludzkość będzie żyła pośród natury i w harmonii z nią. W subtelnym odczuciu otaczającego Świata Duchowego. Relacje będą budowane na zasadach miłości, a pieniądze odejdą w zapomnienie. Wtedy nie będzie potrzebna ani opłata za wymianę energii, ponieważ świadomość ludzi będzie taka, że dawanie stanie się dla nich tak naturalne, jak oddychanie.

Leave a Comment