Ezoteryka Nowej Ery

Sesje energetyczne

Sesje energetyczne

Obecnie na naszej planecie Ziemi coraz częściej zachodzi proces formowania się Ludzi Nowej Jakości. Jest to m.in. Człowiek Miłości, Światła, Wdzięczności, Radości, Wiedzy, Zrozumienia, Mądrości, Miłosierdzia. Na drodze do kształtowania siebie wykorzystujemy uczucia, decyzje, intencje zmiany, doskonalenie się i współtworzenie.

Niestety to skomplikowany proces, ponieważ wszystkie destrukcyjne programy i kody, które posiadamy, blokują nam dostęp do Nowej Jakości. Nie każdy jest w stanie własnymi siłami zmienić swoje życie i uczynić je pełniejszym oraz szczęśliwszym. 

Jak wejść w stan Nowej Jakości?

Energia Miłości, która pozwala wejść stan Nowej Jakości, jest energią o wysokiej częstotliwości. Działa miękko i płynnie, dlatego oczyszczenie człowieka zależy od stopnia jego ewolucji, przygotowania i zmysłowości. Podjęcie decyzji o rozpoczęciu sesji energetycznych to pierwszy krok, by odzyskać siebie przy odpowiednim wsparciu.

Podczas spotkań:

  • odzyskasz zdrowie, dzięki Wysokiej Energii
  • zapewnisz regenerację i rewitalizację swoich komórek
  • kody śmierci i starzenia się Twojego organizmu zostaną zneutralizowane

Odmłodzenie, które poczujesz, nastąpi na wszystkich poziomach Twojego życia – w sferze Umysłu, Duszy i Ciała.

Kiedy zapisać się na sesję energetyczną?

Wtedy, kiedy poczujesz, że to dobry moment. Najprawdopodobniej to nie przypadek, że właśnie czytasz ten tekst. Być może przyciągnęła Cię tutaj niepokojna, niska wibracja, a Twoja wewnętrzna energia potrzebuje się w tym momencie uwolnić.

Nie ignoruj tych znaków.
Już teraz zapisz się na Oczyszczanie Energią Miłości, by stać się Człowiekiem Nowej Jakości. 

Możesz skorzystać teraz z sesji energetycznej „Plazma miłości”:

Leave a Comment