Ezoteryka Nowej Ery

Szkolenia energoterapeutów info

Szkolenia energoterapeutów

Terapeuta Nowych Czasów, Nowej Ery to terapeuta, który nie tylko „ zalecza” objawy, ale przede wszystkim w radykalny sposób usuwa przyczyny powstałych chorób, niepowodzeń życiowych itd.

Jak już ogólnie wiadomo – człowiek to nie tylko ciało fizyczne. To również struktura energetyczna nazywana aurą, biopolem itp. Właśnie tam „ zapisane” jest wszystko co dobre i złe.

Praca Energokanałami wysokich częstotliwości „wypala” negatywy, które są przyczyną wszelakich naszych niepowodzeń na planie fizycznym, materialnym. Ponadto Terapeutą może zostać każdy kto chce pomagać i pracować z innymi ludźmi. Tu nie są potrzebne żadne „nadprzyrodzone zdolności”. Najważniejsza jest INTENCJA, CHĘĆ I DETERMINACJA. W trakcie szkoleń każdy chcący pracować i pomagać innym najpierw zaczyna od siebie. Możliwości rozwoju są ogromne! Przy aktywnej pracy nad sobą i innymi, nabywając doświadczenie każdy może dojść również do poziomu MISTRZA-NAUCZYCIELA ENERGII WYSOKOWIBRACYJNEJ. Wówczas sam dostrajasz i szkolisz nowych terapeutów. Zachęcam do szkoleń osoby, które już prowadzą gabinety naturoterapii. Szkolenia prowadzone są indywidualnie – online. Czas uzależniony jest od Twojego rozwoju. Osoby na co dzień pracujące z ludźmi mogą wprowadzać nową usługę już po 3 tygodniach od przyjęcia dwóch pierwszych stopni z pierwszego modułu szkolenia.

Chcesz zostać terapeutą Nowych Energii i pomagać innym?
Skontaktuj się z nami poprzez maila.

Energie o określonej częstotliwości
(pomoc w leczeniu, oczyszczanie energetyczne,
praca z czakrami, praca z kanałem obfitości itp.)
które aktywują na daną osobę
Mistrz Iwona